top of page
Glass Buildings

Změna dodavatele

K dnešnímu dni vzniklo na českém trhu 352 dodavatelů a obchodníků s elektrickou energií a zemním plynem. Orientovat se v takovém množství informací má problém i zkušený specialista na energie. Co se týká srovnání jednotlivých cen dodavatelů, vyjednávání individuálních nabídek, kontroly obsahu smluv, dodatků atd., to vše je velmi složité a hlavně časově náročné.

Nákupní společnost s.r.o. spolupracuje s 12 pečlivě vybranými dodavateli, které pravidelně zve do elektronických aukcí. Jsme přesvědčeni, že tito dodavatelé poskytují kvalitní služby bez skrytých poplatků a neetického chování ke klientovi. Díky našim obchodním zástupcům pořádáme pro zákazníky pravidelně 4x do měsíce elektronické aukce na energie. Dodavatelé nás již znají a vědí, že je s námi dobrá spolupráce. A díky tomu se nám daří udržet si stálou účast min. 5 dodavatelů a vysoutěžit pro vás ty nejlepší podmínky a ceny.

Pro vyjednávání těch nejlepších cen a podmínek využíváme Nákupní software přístupný přes náš aukční portál. Jedná se o specializovaný software, který obsahuje databázi námi vybraných dodavatelů. Dodavatelé jsou v daný okamžik jednorázově obesláni elektronickou aukční pozvánkou a následně soutěží přes aukční portál snižováním ceny formou podhození v elektronické aukci. 

Neváhejte a napiště nám, pokud nejste spokojení se svým současným dodavatelem elektrické energie nebo zemního plynu. Můžete se také rovnou připojit do balíčku firem či obcí soutěžených v elektronické aukci. Pokud vás zajímá možnost úspor na dodávkách energií, kontaktujte nás.

bottom of page